SŁONECZNA ŁĄKA - Rustykalnia Sztuka Wnętrza

Przejdź do treści

SŁONECZNA ŁĄKA

KUCHNIE SIELSKIE > GALERIA KUCHNI

K U C H N I A   -  SŁONECZNA  ŁĄKA
zakres : projekt, wykończenie i zdobienie ręczne  zabudowy kuchennej, komody, kredensu i stołu.
Materiał: fronty , blaty - lity jesion, korpusy - płyta laminowana, szuflady - BLUM (legrabox)

Kuchnia powstała dla klienta , który pięknie odrestaurował stary warmiński wiejski dom . Zadbał o pokazanie starych belek i aranżację nawiązującą do wykończenia typowych wiejskich chat- robione "na staro" tynki, drzwi w oryginalnej stylistyce.  Zmiana dawnych małych okien na okna panoramiczne pozwoliło na wpuszczenie pięknego światła do wnętrza, które jest atutem tego wnętrza.  Ograniczona kolorystyka wnętrz - ciepła biel tynków, jasne podłogi i jasno kremowe okna stwarzają dobre tło dla mebli.  Jedynym kontrastowym kolorem jest "wiejski niebieski" jakim pomalowano drzwi.  
W projekcie kuchni nawiązałam do kolorystyki wnętrza . Jesinowe fronty zostały pomalowane na kolor tynków, a komoda i szafeczka na przyprawy zostały pomalowane na kolor drzwi, część elementów, gdzie widać drewno została  pobielona transparentnym olejem . Wzór kwiatów i ptaków został namalowany ręcznie. Fronty i pomalowane elementy sa zabezpieczone specjalnym lakierem dedykowanym do kuchni firmy Remmers.
 Ciekawym dodatkiem jest zamówiony przez inwestorów obrazek malowany na kafelkach z motywami ze starego warmińskiego pieca jaki stoi w rodzinnym domu właścicielki.
Lampy są z firmy IL FANALE - dostępne w naszym sklepie z włoskimi lampami
www.lampyrustykalne.plładowanie galerii zdjęć
WIZUALIZACJE PROJEKTU
  Jeśli chcesz skopiować zdjęcia z tej strony
w celach publikacji, innych komercyjnych
-  zapytaj o zgodę autorki zdjęć i prac (kontakt).    
Marzena Wieczorek

Wróć do spisu treści