o pracowni - Rustykalnia Sztuka Wnętrza

Przejdź do treści

o pracowni

SZTUKA  WNĘTRZA
______________________________
Zapraszam do mojej autorskiej pracowni.  
Z wykształcenia jestem Architektem Wnętrz, ukończyłam warszawską ASP.  Moją pasją niezmiennie jest malowanie i projektowanie wnętrz, mebli.
Na tej stronie umieściłam dorobek pracowni z wielu lat. Dawniej  pracownia nazywała się Cztery Strony Świata (2000-2013 r).
Wiele z realizacji pokazanych na tej stronie była zaprojektowana w tamtych latach.

Obecnie Pracownia nazywa się Rustykalnia - Sztuka Wnętrza (Nazwa firmy : Sztuka Wnętrza Marzena Wieczorek) i pod tą nazwą kontynuuję projektowanie wnętrz, mebli, kuchni i ich ręczne malowanie .  Realizuję projekty współpracując z zaprzyjaźnionymi stolarniami, rzemieślnikami i ekipami budowlanymi.

Nazwa Rustykalnia wynika z klimatu w jakim tworzę – sielskim, wiejskim, prowansalskim i dworkowym - w dawnej klasyce.  

W moim dorobku coraz częściej pojawiają się projekty wnętrz całych domów , elewacji co jest dla mnie niezwykle fascynujące bo mogę swoje wizje zrealizować w dużej skali.
Chętnie podejmuję się tematyki związanej z rewitalizacją dawnej architektury wiejskiej , dostosowaniem projektu do tradycyjnej zabudowy na danym terenie.  Wiąże się to m.in. z opracowaniem detalu, znalezieniem materiałów wykończeniowych, zaprojektowaniem mebli  spójnych ze stylem w jakim powstaje dom czy wnętrze.  Dłuższa praca z klientem dzięki zleceniu mi kompleksowego opracowania , wzajemne poznanie się, odkrywanie potrzeb inwestora i dopasowanie realizacji do oczekiwań jest niezwykle miłym skutkiem tej pracy.

Zapraszam
Marzena Wieczorek
 


  Jeśli chcesz skopiować zdjęcia z tej strony
w celach publikacji, innych komercyjnych
-  zapytaj o zgodę autorki zdjęć i prac (kontakt).    
Marzena Wieczorek

ADRES PRACOWNI:
10-410 Olsztyn (Warmia)
ul. Lubelska 43 B

telefon  502 723 523
Email :  rustykalnia@gmail.com
Wróć do spisu treści