Marzena Wieczorek

Marzena Wieczorek

mail: wiemarzena@gmail.com

tel 502 723 523

Cztery Strony Świata Marzena Wieczorek

Copyright © 2014 Marzena Wieczorek  Wszelkie prawa zastrzeżone.

 Ukończyłam warszawską ASP na wydziale Architektury Wnętrz i w  tej przestrzeni tworzenia czuję się najlepiej. 

Tworzę w stylu:  moim własnym, jest to trochę i styl rustykalny i styl prowansalski , styl sielski i styl wiejski., styl angielski.

Inspiruję się rozwiązaniami i detalami w dawnych meblach. Uwielbiam wnętrza przestronne w spokojnych naturalnych kolorach ziemi i ciepłych klimatach. 

Wykonuję projekty wnętrz, projekty mebli i projekty kuchni.

Moje meble to  meble malowane ręcznie, a więc meble drewniane , często meble sosnowe, meble prowansalskie, meble rustykalne, meble białe , meble angielskie, oraz meble sielskie i meble wiejskie.

 Aranżuję kuchnie i maluję.

 Malowanie mebli drewnianych "odkryłam" 20 lat temu a ponieważ nie było kiedyś dobrych wzorów mebli zaczęłam sama je projektować i zlecać do wykonania.  Powstała spora kolekcja. Chętnie maluję obrazy o tematyce kwiatowej, zioła, łąki a także o tematyce związanej z jedzeniem jak warzywa, owoce, czy potrawy.   

 

Dziś pracuję samodzielnie jako projektant wnętrz, malarka mebli, współpracuję z wyśmienitymi stolarzami chętnie  realizującymi  moje projekty. 

Pracownia przez 12 ostatnich lat nazywała się Cztery Strony Świata. Tam powstały realizacje pokazane na zdjęciach.  

 

W roku 2013 tworzyłam projekt Sielskie Meble Sp. z o.o. 

 

Zapraszam serdecznie do nowo powstałego miejsca RUSTYKALNIA - gdzie zamówisz i zrealizujesz projekt wnętrza i projekt kuchni , meble i KUCHNIE drewniane RĘCZNIE MALOWANE, lub kuchnie rustykalne, kuchnie prowansalskie, kuchnie angielskie, kuchnie retro , kuchnie sielskie, kuchnie wiejskie również meble w stylu prowansalskim, meble w stylu rustykalnym jak i meble do kuchni - stoły , krzesła, kredensy , witryny itp.,  Są to meble kuchenne   na wymiar jak i pojedyncze szafki kuchenne o typowych wymiarach do „samodzielnego montażu” lub same  fronty kuchenne, ponadto komody, szafy i sypialnie, meble do sypialni, łóżka drewniane, biblioteki, meble dziecięce, drzwi drewniane również drzwi przesuwne, podłogi drewniane, rustykalne uchwyty i wszystko co mogą Państwo chcieć wykonane z drewna. www.rustykalnia.pl  

O MNIE