"Biała wyspa"

"Srebrne liście"

 "W sepii"

"Góralska

 "Wiejska"

 "Biało-niebieska"

"Koronkowa"

"Hortensja

"Zielona wyspa"

"Z Rudzikiem"

"Słonecznik"

"Gliniany okap"

KUCHENKI angielskie retro

Falcon

http://www.falconworld.com/pl/

Zamów , zapytaj o cenę

wiemarzena@gmail.com

współpraca

"Snopki siana"

"Leśne owoce"

"Sielska z lawendą"

"Z obrazkiem spiżarni"

"Zielono-biała"

 "Biała"

 "Szara""

"Herbarium"

Copyright © 2014 Marzena Wieczorek  Wszelkie prawa zastrzeżone.

"Z makami"

"Metamorfoza"

 

SIELSKIE KUCHNIE  

Nasze kuchnie powstają w wyniku długich i ciekawych rozmów z klientami . Wykonujemy kuchnie  w starym stylu , ręcznie malowane, przecierane, bielone, delikatnie postarzane. Są to często kuchnie rustykalne, kuchnie wiejskie, kuchnie angielskie , kuchnie retro ale też kuchnie prowansalskie lub  takie których inspiracją był styl rustykalny , styl prowansalski, styl wiejski, lub styl angielski.  Podstawą realizacji są  projekty kuchni wykonywane przez nas lub dostarczone.

Zaakceptowany projekt kuchni oraz ustalenie rodzaju AGD, oświetlenia i wszystkich elementów niezbędnych do realizacji, jest podstawą aby w  stolarni powstały  w zależności od zamówienia meble kuchenne na wymiar  do indywidualnego projektu . Mogą to też być tylko same szafki kuchenne o stypizowanych wymiarach do „samodzielnego montażu”  albo tylko  fronty kuchenne. 

Ostateczny wygląd jest nadawany w malarni: wykończenie woskiem, farbą kryjącą albo bejcą. Następnie po wykonaniu stylizacji - w/g przyjętej koncepcji  np. przecierek, postarzenia oraz  najważniejsze - ręcznie malowanego wzoru powierzchnie zostają zabezpieczone mocnym, specjalnie dedykowanym do kuchni lakierem. 

Blaty w większości wykonane są z drewna dębowego olejowane lub bejcowane i lakierowane. Istnieje też możliwość wykonania blatu z kamienia, czy konglomeratu kwarcu. 

 

Następnie gotowa KUCHNIA, np. kuchnia prowansalska, kuchnia rustykalna, kuchnia angielska lub kuchnia sielska - zostaje zawieziona do klienta i zmontowana.

A następnie ...cieszy długie lata :-)

Na zdjęciach są przykłady realizacji kuchni ręcznie malowanych ale możesz zamówić kuchnię bez ręcznego zdobienia za to drewnianą i z wielką dbałością wykończoną. 

 

"Dworkowa"

"Kolorowa"

http://www.cookingstore.pl/

"Biała z miętą"

"Z jeżykiem"

KUCHNIE - projekty i realizacja