PRACOWNIA MEBLI i kuchni

Przy zamówieniu ustalam z klientem dobór motywu, koloru, sposobu wybarwiania (malowanie kryjące, przecierka czy użycie bejc transparentnych aby widać było drewno)

W doborze wzoru można skorzystać z mojego doświadczenia lub zaproponować własna wizję. 

Przesyłam próbki koloru do akceptacji. 

Po skończonej pracy mebel można zobaczyć osobiście lub przesyłam zdjęcia internetem. Większość mebli powstawała daleko od pracowni.

 Zwykle czas oczekiwania na realizację jest 6- 8 tygodni w zależności od kolejki zamówień.

 

Transport: 

Zamówione meble zostają dowiezione własnym transportem. Kuchnie montuje stolarz.  Na każdy mebel jest wystawiana gwarancja producenta. Koszt transportu jest ustalany indywidualnie.  

Przykładowy koszt dowozu mebli pojedyńczych do Warszawy (ok 240 km od naszej pracowni w Olsztynie) 400 - 600  zł.  W przypadku dużego zamówienia lub transportu kuchni ceny wyższe. 

 

W przypadku pojedynczych małych mebli np. szafka wisząca lub mała komódka istnieje możliwość przesyłki kurierem. Ceny kuriera 

Jeśli podoba Ci się mebel z pokazanej tu kolekcji - możemy wykonać go dla Ciebie,  dopasować wymiary - koszt projektu w zakresie zmiany wymiarów  - bezpłatny. 

 

Koszt indywidualnego projektu pojedynczego mebla, zmiany formy mebla  - cena od 300 zł za projekt . 

JAK ZAMÓWIĆ KUCHNIE

JAK ZAMÓWIĆ MEBLE pojedyńcze 

i meble do KUCHNI

 

Lub dostarczyć istniejący  plan  domu (poziomu domu na którym jest kuchnia)– rzut z wymiarami i zaznaczeniem innych sąsiadujących z kuchnią pomieszczeń. (skan, zdjęcie lub rysunek z istniejącego projektu – architektonicznego)

 

 

5. Podaj  ważne informacje ograniczające projekt : np. nie zastawiać ściany bo w przyszłości będą tu drzwi,   itp    Np tak:

Jeśli coś niejasne lub masz jakiekolwiek obawy czy potrafisz - zadzwoń - pomogę.

Marzena Wieczorek tel 502 723 523

I. WYMIAROWANIE

 

1. Ściany i podłogi

Pomiar wielkości pomieszczenia:

a/ szerokość od ściany do ściany:  należy zmierzyć każdą ścianę gdzie będą meble kuchenne.

b/ wysokość pomieszczenia : należy zmierzyć od podłogi do sufitu i jeśli są różne wysokości, np. w przypadku sufitów podwieszanych  – każdą wysokość . 

INFORMACJE KONIECZNE DO WYKONANIA PROJEKTU I WYCENY:  

 

W przypadku realizacji projektu i realizacji zabudowy przez naszych stolarzy - przyjeżdżamy na pomiary do klienta . Do 30 km - bezpłatnie, dalej - prosimy o zwrot kosztów dojazdu.  Na potrzeby wstępnego oszacowania kosztów lub wstępnych prac nad  projektem  wystarczą dane wymiarowe przekazane mailowo - poniżej jak prawidłowo zwymiarować pomieszczenie.

2. Rozmieszczenie drzwi i okien.

a/ zmierzyć odległość od lewej i prawej strony otworu okiennego i drzwiowego (jeśli są opaski- listwy wykończeniowe  wokół drzwi – wtedy wymiar do zewnętrznej strony opaski .  

b/ wymiarowanie okna: ważny wymiar od podłogi do dołu parapetu i drugi wymiar do góry parapetu oraz szerokość parapetu -często zachodzi poza wnękę z oknem.  Zmierzyć też samą wnękę okienną od parapetu do góry wnęki – szerokość i wysokość oraz odległość od jednej ze ścian.

3. Rozmieszczenie włączników światła, gniazd elektrycznych i miejsc podłączeń wody i odpływu wody. 

a/ gniazda elektryczne    

proszę zmierzyć od podłogi do dolnej krawędzi i od ściany do najbliższej krawędzi.  Można podać wymiar samego gniazda (oprawki).

b/ podłączenia wodno-kanalizacyjne zmierzyć (wysok i szerokość od podłogi i od najbliższej ściany) do punktu będącego środkiem np. rury odpływowej lub miejsca pomiędzy wyjściem ciepłej i zimnej wody. 

c/ zmierzyć miejsce lampy wiszącej podając odległość od 2 ścian.

Copyright © 2014 Marzena Wieczorek  Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonujemy projekty kuchni w zakresie 

1/ zabudowy meblowej - liczone 250 zł za 1mb zabudowanej ściany . 

1/ projektu indywidualnego całej kuchni z jej wszystkimi elementami jest liczony od 250 zł brutto za 1 m2 projektowanej .powierzchni. Projekt jest przygotowany pod realizację u dowolnego wykonawcy.

Wycena szacunkowa w/g szkicu klienta- bezpłatna.